Grupy

GRUPA 1

1 Chudzicka  Emilia 8 a SP 1
2 Grzesik   Gabriel 8 a SP 1
3 Pietraszek   Krystian 8 b SP 1
4 Bąk   Martyna 8 c SP 1
5 Kucharczyk   Daria 8 Skoków
6 Banach   Oliwia 8 a SP 2
7 Sochaj   Patryk 8 a SP 2
8 Dąbrowska   Wiktoria 8 b SP 2
9 Ogonek   Patryk 8 b SP 2

 

GRUPA 2

1 Grzybek   Martyna 8 a SP 1
2 Kozak   Paweł 8 a SP 1
3 Ptak   Adrian 8 b SP 1
4 Pożyć   Gabriela 8 c SP 1
5 Pruchniak   Mikołaj 8 c SP 1
6 Nowosielska   Martyna 8 Skoków
7 Chałas   Julia 8 a SP 2
8 Czopek   Dominika 8 b SP 2
9 Rolla   Andrzej 8 Puszno

 

GRUPA 3

1 Jackowska   Daria 8 a SP 1
2 Leszczyński   Antoni 8 a SP 1
3 Komorowski   Dawid 8 b SP 1
4 Ptak   Inga 8 c SP 1
5 Szyszko   Radosław 8 Skoków
6 Sochalski   Adrian 8 Niezdów
7 Nater   Kaja 8 a SP 2
8 Deszczak   Cezary 8 b SP 2
9 Pietras   Aleksandra 8 b SP 2

 

GRUPA 4

1 Pietroń   Milena 8 a SP 1
2 Plis   Jan 8 a SP 1
3 Odymała   Agata 8 c SP 1
4 Konior   Kacper 8 Niezdów
5 Dajos   Andżelika 8 Skoków
6 Cygan   Marek 8 a SP 2
7 Klocek   Julia 8 b SP 2

 

GRUPA  5

1 Maciąg   Weronika 8 a SP 1
2 Rodziński   Olaf 8 a SP 1
3 Rodzik   Jakub 8 b SP 1
4 Owczarz   Alicja 8 c SP 1
5 Śliwiński   Łukasz 8 Niezdów
6 Śliwa   Przemysław 8 Skoków
7 Piłat   Dawid 8 a SP 2
8 Superson   Kamila 8 a SP 2
9 Szmit   Zuzanna 8 b SP 2

 

GRUPA  6

1 Sanecka   Gabriela 8 a SP 1
2 Stefanek   Piotr 8 a SP 1
3 Furga   Piotr 8 b SP 1
4 Skowrońska   Amelia 8 c SP 1
5 Witczak   Oliwia 8 Niezdów
6 Banach   Paweł 8 Skoków
7 Pęczkowska   Weronika 8 a SP 2
8 Malinowski   Szymon 8 b SP 2
9 Słotwińska   Aleksandra 8 b SP 2

 

GRUPA  7

1 Śliwa   Natalia 8 a SP 1
2 Stylski   Konrad 8 a SP 1
3 Tyluś   Dawid 8 b SP 1
4 Januszek   Diana 8 c SP 1
5 Samołyk   Klaudia 8 Niezdów
6 Maciąg   Klaudia 8 Skoków
7 Jeziorska   Julia 8 a SP 2
8 Wajda   Oskar 8 a SP 2
9 Strzelecka   Wiktoria 8 b SP 2

 

GRUPA  8

1 Gnaś   Konrad 8 a SP 1
2 Kiszka   Kinga 8 a SP 1
3 Wojtan   Franciszek 8 b SP 1
4 Stankiewicz   Oliwia 8 c SP 1
5 Szkutnik   Kamil 8 Niezdów
6 Dudek   Magdalena 8 Skoków
7 Strawa   Natalia 8 a SP 2
8 Szuba   Karol 8 b SP 2
9 Adamczyk   Mateusz 8 b SP 1

 

GRUPA  9

1 Fitler   Błażej 8 a SP 1
2 Żywicki   Bartłomiej 8 a SP 1
3 Cholewińska   Aleksandra 8 c SP 1
4 Kocon   Klaudia 8 Łaziska
5 Krukowicz   Natalia 8 Łaziska
6 Adamczyk   Brajan 8 Skoków
7 Niewielska   Julia 8 a SP 2
8 Kotłowska   Karolina 8 b SP 2
9 Walencik   Jan 8 b SP 2

 

GRUPA  10

1 Długosz   Dawid 8 a SP 1
2 Borowiec   Karolina 8 b SP 1
3 Szeszuła   Bartosz 8 b SP 1
4 Marzec   Michał 8c SP 1
5 Smaga   Julia 8 Skoków
6 Kamińska   Wiktoria 8 a SP 2
7 Piłat   Dominik 8 b SP 2
8 Stolarska   Aleksandra 8 b SP 2

 

GRUPA  11

1 Furga   Paweł 8 a SP 1
2 Paluch   Patrycja 8 b SP 1
3 Kuś   Sebastian 8 b SP 1
4 Spyt   Marcjanna 8 c SP 1
5 Kuś   Zofia 8 Niezdów
6 Jaszczyński   Remigiusz 8 Skoków
7 Łyjak   Kacper 8 a SP 2
8 Bakalarz   Amelia 8 b SP 2

 

GRUPA  12

1 Furga   Błażej 8 a SP 1
2 Babski   Mikołaj 8 b SP 1
3 Sawka   Natalia 8 c SP 1
4 Krzyś   Norbert 8 c SP 1
5 Rak   Dominika 8 Skoków
6 Krężel   Wiktoria 8 a SP 2
7 Świątkowski   Sebastian 8 a SP 2
8 Mulier   Daria 8 b SP 2
9 Śmich   Bartosz 8 b SP 2
10 Turski Szymon 8 Niezdów