Wigilia Zesłania Ducha Świętego

27 maja 2023 r. zapraszamy na Mszę św. z rozbudowaną Liturgią Słowa oraz Green Organic Quote Poster (1)modlitewne czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego

 

Misterium Krzyża

Niedziela Palmowa 2 kwietnia 2023 r. o godz. 20.00 w naszym kościele parafialnym.zdjęcia (7) — kopia

Zapraszamy do modlitwy i refleksji.

10 lat GUiCH

2 października 2022 r. obchodziliśmy piękną uroczystość 10-lecia istnienia Grupy Uwielbienia i Chwały. Jesienią 2012 r. w opolskiej parafii rozpoczął się kurs odnowy wiary, zapoczątkował on powołanie nowej wspólnoty parafialnej, której charyzmatem stała się modlitwa uwielbienia.

Trwamy na uwielbieniu Pana Boga już 10 lat spotykając się, aby pogłębiać i umacniać naszą wiarę, a przede wszystkim wielbić, błogosławić i wysławiać dobroć Boga.

Kurs ewangelizacyjny WWW

Od czwartku 15.09.2022r do soboty 17.09.2022r. w naszej parafii odbywał się kurs ewangelizacyjny www Kurs(wybór, wiara, wytrwałość). Czwartek poświęcony był istocie kobiecości, piątek istocie męskości, sobota natomiast była dniem oddanie życia Jezusowi przez ręce Maryi.

Szczegółowa relacja znajduje się pod linkiem

>>>TUTAJ

Trzecie Jesienne Wieczory Organowe

Od września do listopada w każdą pierwszą niedzielę miesiąca będziemy słuchać jesienne wieczory organowe (2)utworów różnych kompozytorów, polskich i zagranicznych. Chcemy słuchając muzyki organowej i kontemplować piękno naszej świątyni. Serdecznie zapraszamy w 04.09 / 02.10 / 06/11

Modlitwa wstawiennicza

Diakonia ds. modlitwy wstawienniczej posługuje modlitwą wstawiając się za Modlitwa wstawienniczabraćmi i siostrami w ich potrzebach. Jest to grupa osób, która służy innym modląc się w ich intencjach. Jeżeli potrzebujesz wsparcia, umocnienia na swej drodze, pragniesz, aby wstawiać się za tobą, w twoich intencjach zanosić prośby do Boga, możesz poprosić o taką modlitwę.
Modlitwa wstawiennicza odbywa się w każdą TRZECIĄ NIEDZIELĘ MIESIĄCA o godz. 17.00 w salce Jana Pawła II (wejście od strony parkingu kościelnego).

Jeżeli potrzebujesz takiej modlitwy zgłoś się do animatorów lub napisz do nas guich@onet.pl

Diakonie GUiCH

diakonie guich

Imieniny ks. Pawła

29 czerwca 2022 r. w Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, na Mszy św. o 7.30 modliliśmy się w intencji dziękczynnej polecając Panu Bogu życie i posługę ks. Pawła Matusika – pasterza GUiCH.

Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Św.

Wigilia Zesłania Ducha Świętego – modlitewne czuwanie w naszym kościele parafialnym, adoracja Najświętszego Sakramentu i uwielbienie Pana Jezusa w Eucharystycznej postaci.

Rocznica święceń ks. Pawła

     28 maja 2022r. przypadła 17 rocznica święceń kapłańskich Pasterza GUiCH – ks. Pawła Matusika. Na Mszy świętej o godz. 18.00 ksiądz Paweł polecał Panu Bogu swoją posługę, modlił się też za tych, którzy razem z nim przyjęli święcenia i w 2005 r. uczestniczyli w tej podniosłej uroczystości i prosił o niebo dla wszystkich, którzy są już w Domu Ojca.