Wieczór z Janem Pawłem II

W piątek 22.10 wspomnienie św. Jana Pawła II. Wieczór papieskiO godz. 1800 w naszym kościele odbyła się Eucharystia, natomiast o 1900 wieczór poświęcony papieżowi: Jego ważne słowa dla Polaków, wspólne śpiewanie pięknych polskich pieśni („Czarna Madonno”, „Barka”), oddanie czci świętemu Janowi Pawłowi II przez przedstawicieli różnych pokoleń.

.

.

Spotkanie GUiCH 17.09.2021

W najbliższy piątek 17.09.2021r. zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą iść dalej, aby oddawać Bogu chwałę, na spotkanie grupy uwielbienia o godz. 19.00 sala obok banku. Temat: „Fundamenty wspólnoty”.

Diakonie GUiCH

W Grupie Uwielbienia i Chwały można dzielić się swoimi talentami, zdolnościami diakonie guich (3)i czasem posługując w wielu różnych diakoniach dla dobra ludzi i na chwałę Pana Boga.

Więcej szczegółów na temat poszczególnych diakonii znajduje się w zakładce >>Diakonie<< na pasku górnym naszej strony.

Dni Świętego Józefa

Zakończyliśmy triduum ku czci św. Józefa, bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w to dzieło i z odwagą podjęli posługę w czasie liturgii i panelów. Niech to będzie impuls do głębszego włączenia się w życie naszej wspólnoty parafialnej.

DNI ŚW. JÓZEFA (6)

Jesienne Wieczory Organowe

Zapraszamy serdecznie na II Jesienne Wieczory Organowe. Koncerty będą JESIENNE WIECZORY ORGANOWE (1)odbywały się w trzy kolejne pierwsze niedziele września, października i listopada. Na pierwszy zapraszamy 5.IX, kolejne będą 3.X i 7.XI po wieczornej Mszy św. ok godz. 19.00

Spotkanie GUiCH w Kazimierzu Dolnym

Najbliższe spotkanie Grupy Uwielbienia i Chwały odbędzie się
27.08SPOTKANIE GRUPY UWIELBIENIA I CHWAŁY.2021 r. w Kazimierzu Dolnym,
w kaplicy gościnnego domu Sióstr Rodziny Betańskiej.

Rozpoczynamy o godz. 18.30 Mszą Świętą, po niej spotkanie, w czasie którego będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i uwielbienie.

Spotkanie poświęcone Matce Bożej.

Dojazd do Kazimierza we własnym zakresie.

Relację zdjęciową z wyjazdu do Kazimierza można znaleźć >>>TUTAJ

Pożegnanie s. Lidii

Posługę w naszej parafii zakończyła s. Lidia. Podczas Mszy św. 21.08.2021 r. mdliliśmy się w Jej intencji, dziękując Panu Bogu za Jej obecność wśród nas, dobre słowo, radę, uśmiech, modlitwę, przykład gorliwej wiary, zawierzenie prowadzeniu Ducha Świętego, dostrzeganie dobra w najdrobniejszych sprawach.

Posługę siostry w nowym miejscu oddajemy dobremu Bogu i opiece Najświętszej Matki.

Rekolekcje letnie

Letnie rekolekcje „W duchu i przyjaźni”, przeżywaliśmy w dniach 2-4.08.2021 w Łopocznie. Łopoczno_sierpien_2021_ (11)

Zapraszamy na fotograficzną relację >>>zdjęcia

Spotkanie w Łaziskach

Zapraszamy na spotkanie wyjazdowe do kaplicy w Łaziskach w najbliższy piątek o 19.00 na Uwielbienie i Świadectwa, dojazd do kaplicy własny.

GUiCH na wakacje

guich